nowa oferta
8 049,54 zł/m2 cena: 390 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA:

Mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze - Fordon

Lokal składa się z :

- salonu z wyjściem na loggię od strony zachodniej

- sypialni od strony wschodniej

- kuchni

- łazienki

- wc

- przedpokoju

Do mieszkania przynależy piwnica 6m2.

Budynkiem Zarządza spółdzielnia Fordońska.

czynsz 450 zł / 1 osoba

Wszystkie widoczne meble mogą pozostać w cenie nieruchomości.

W salonie kanapa i fotele skórzane - firma KLER.

mieszkanie wolne od zaraz.

Doskonała lokalizacja. Dużo zieleni i blisko komunikacja oraz sklepy.

Miejsca postojowe przy budynku.

Więcej informacji udzielę telefonicznie oraz przy prezentacji.
ZAPRASZAMY.

Współpracujemy z biurami notarialnymi, które oferują wsparcie formalno-prawne oraz z doradcami finansowymi, którzy bezpłatnie przedstawią najkorzystniejsze warunki kredytu hipotecznego, indywidualnie dopasowanego do Państwa potrzeb.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty NOV-MS-7533
Powierzchnia 48,45 m²
Powierzchnia użytkowa 48,45 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 1
Rodzaj budynku blok
Liczba pięter w budynku 4
Okna PCV
Balkon loggia
Liczba sypialni 2

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Bydgoszcz, Fordon
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-5599

Polecamy do zakupu dwu pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu w Fordonie. Lokal znajduję się na 2 piętrze w budynku z windą. Stan deweloperski. Termin oddania III kwartał 2023 roku. Znakomita lokalizacja sprawia, że mieszkańcy mają blisko do sklepów oraz komunikacji ...

Powierzchnia
34,84 m2
Cena za m2
8 237,66 zł
cena 287 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Fordon

Bydgoszcz, Fordon, Bajka
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-5891

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: Mieszkanie 2-pokojowe z loggią, znajdujące się na ósmym piętrze jedenastopiętrowego budynku na osiedlu Bajka. Pomieszczenia: 48m2 - salon - z wyjściem na loggię od strony wschodniej - sypialnia - kuchnia - łazienka  - ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
8
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 875,00 zł
cena 330 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Fordon, Bajka

Bydgoszcz, Fordon
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7413

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: Mieszkanie 3 pokojowe z loggią - Fordon osiedle Szybowników Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na balkon od strony południowej  20 m2 - 2 sypialni 11/13m2 - kuchni - łazienki - wc - przedpokoju Do ...

Powierzchnia
63,57 m2
Cena za m2
7 377,54 zł
cena 468 990
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Fordon

Bydgoszcz, Fordon, Tatrzańskie
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7459

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, znajdujące się w bloku z 2003 r. na osiedlu Tatrzańskim, w Fordonie. Pomieszczenia: 50,55 m2 - salon, - sypialnia, - oddzielna kuchnia, - łazienka razem z WC, - przedpokój, - balkon ...

Powierzchnia
50,55 m2
Cena za m2
9 080,12 zł
cena 459 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Fordon, Tatrzańskie