8 237,66 zł/m2 cena: 287 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Polecamy do zakupu dwu pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu w Fordonie. Lokal znajduję się na 2 piętrze w budynku z windą. Stan deweloperski. Termin oddania III kwartał 2023 roku.

Znakomita lokalizacja sprawia, że mieszkańcy mają blisko do sklepów oraz komunikacji miejskiej pozwalającej na szybki dojazd do centrum Bydgoszczy w zaledwie 20 minut.

Zaciszna lokalizacja, oddalona od głośnych i ruchliwych ulic, a zarazem bliskość sklepów i komunikacji miejskiej, a także ogrodzony teren inwestycji powoduję, że to miejsce będzie doskonałym wyborem dla osób, które cenią sobie spokój, komfort i bezpieczeństwo.

Posiadamy w ofercie kilka podobnych mieszkań w tym budynku na piętrach 2-6.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty NOV-MS-5599
Powierzchnia 34,84 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 2
Rodzaj budynku nowe budownictwo
Liczba pięter w budynku 7
Stan lokalu deweloperski
Okna PCV
Instalacje nowe
Balkon jest
Rok budowy 2023

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Bydgoszcz, Fordon, Bajka
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-5891

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: Mieszkanie 2-pokojowe z loggią, znajdujące się na ósmym piętrze jedenastopiętrowego budynku na osiedlu Bajka. Pomieszczenia: 48m2 - salon - z wyjściem na loggię od strony wschodniej - sypialnia - kuchnia - łazienka  - ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
8
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 875,00 zł
cena 330 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Fordon, Bajka

Bydgoszcz, Fordon
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7349

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, znajdujące się w bloku na osiedlu Nad Wisłą, w Fordonie. Pomieszczenia: 52,65 m2 - salon, - sypialnia, - oddzielna kuchnia, - łazienka, - oddzielnie WC, - przedpokój, - balkon - JEST, Do ...

Powierzchnia
52,65 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 628,68 zł
cena 349 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Fordon

Bydgoszcz, Fordon
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7434

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: Mieszkanie 2-pokojowe z loggią, znajdujące się na piątym piętrze jedenastopiętrowego budynku na osiedlu Bajka. Nowa winda od poziomu 0. Umowa na wyłączność. Pomieszczenia: 48,2m2 - salon 22 m2 - z wyjściem na loggię ...

Powierzchnia
48,22 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 548,73 zł
cena 364 000

mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7478

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: Kawalerkę na 1 piętrze z balkonem od strony południowej - Fordon Lokal składa się z : - pokoju z wyjściem na balkon od strony południowej - kuchni - łazienki z wc - przedpokoju Do mieszkania przynależy piwnica 3 m2.     ATUTY ...

Powierzchnia
37,52 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
7 995,74 zł
cena 300 000