Bydgoszcz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7306

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI poleca kawalerkę usytuowaną na 3 piętrze w kamienicy w centrum Bydgoszczy. Ul. Dworcowa 75. Rewelacyjna lokalizacja, jedna z najczęściej poszukiwanych. Pomimo, że budynek znajduję się w ścisłym centrum miasta to mieszkanie jest bardzo ...

Powierzchnia
34,00 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
7 911,76 zł
cena 269 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Centrum

Bydgoszcz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7300

Posiadamy w ofercie kilka mieszkań w ścisłym centrum Bydgoszczy. Mieszkania o powierzchni od 25 m2 do 41 m2 w cenie od 275.000. Wszystkie mieszkania po generalnym remoncie, kompleksowo wyposażone. Ze względu na lokalizację mieszkania idealnie nadają się jako inwestycja ...

Powierzchnia
25,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
11 000,00 zł
cena 275 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Centrum

Bydgoszcz, Bielawy
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7293

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: Mieszkanie 3-pokojowe, znajdujące się w kamienicy, w Dzielnicy Muzycznej, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 81 m2 - 3 pokoje, - kuchnia, - łazienka razem z WC, - korytarz, - balkon - brak, Do mieszkania przynależy duża ...

Powierzchnia
81,00 m2
Cena za m2
4 925,93 zł
cena 399 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Bielawy

Bydgoszcz, Fordon
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7277

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: Mieszkanie 3-pokojowe z  dużą loggią, znajdujące się na parterze budynku  na osiedlu Szybowników w Fordonie. Pomieszczenia: 64 m2 - salon - 25 m2 z wyjściem na słoneczną loggię - sypialnia - 11 m2 - sypialnia - 9 m2 - ...

Powierzchnia
64,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 125,00 zł
cena 520 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Fordon

Bydgoszcz, Glinki
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7243

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: Ładne i zadbane mieszkanie na pograniczu osiedli Glinki i Kapuściska.  Budynek z windą, świetnie zlokalizowany, w cichym i spokojnym miejscu. Idealne miejsce dla osób szukających komfortu, bezpieczeństwa oraz świetnej komunikacji ...

Powierzchnia
60,90 m2
Cena za m2
11 313,63 zł
cena 689 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Glinki

Bydgoszcz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7093

3-pokojowe mieszkanie (~29m, ~24m, ~11m) + kuchnia (~8,5m), łazienka (~4m), korytarz (~5m), dodatkowy korytarz pomiędzy pokojami (~5m), spiżarka (~1,5m). Ogrzewanie gazowe piecem gazowym dwufunkcyjnym Wysokość pomieszczeń około 310cm Elewacja ...

Powierzchnia
88,50 m2
Cena za m2
5 638,42 zł
cena 499 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem