Bydgoszcz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7379

POSIADAMY W OFERCIE KILKASET MIESZKAŃ W STANIE DEWELOPERSKIM W BYDGOSZCZY I W NAJBLIŻSZYCH OKOLICACH. ZADZWOŃ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!! Z PEWNOŚCIĄ ZNAJDZIEMY NIERUCHOMOŚĆ SPEŁNIAJĄCĄ TWOJE OCZEKIWANIE. NIE POBIERAMY PROWIZJI ZA POŚREDNICTWO ! Publikowane mieszkanie ...

Powierzchnia
76,34 m2
Piętro
5
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
10 000,00 zł
cena 763 400
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Centrum

Bydgoszcz, Wyżyny
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7378

POSIADAMY W OFERCIE KILKASET MIESZKAŃ W STANIE DEWELOPERSKIM W BYDGOSZCZY I W NAJBLIŻSZYCH OKOLICACH. ZADZWOŃ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!! Z PEWNOŚCIĄ ZNAJDZIEMY NIERUCHOMOŚĆ SPEŁNIAJĄCĄ TWOJE OCZEKIWANIE. NIE POBIERAMY PROWIZJI ZA POŚREDNICTWO ! Prezentowana ...

Powierzchnia
38,92 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 300,00 zł
cena 439 796
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Wyżyny

Bydgoszcz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7377

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: Mieszkanie 3-pokojowe z WIDOKIEM NA PANORAMĘ BYDGOSZCZY, znajdujące się w wieżowcu, w centrum miasta. Pomieszczenia: 46 m2 - salon 16 m2 - sypialnia 10 m2, - sypialnia 11 m2 - kuchnia oddzielna 6 m2 - łazienka z WC ...

Powierzchnia
46,00 m2
Piętro
9
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 260,87 zł
cena 380 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Centrum

Osielsko, Niemcz
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7338

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w sercu znanej i lubianej miejscowości Niemcz. To doskonała propozycja dla tych, którzy cenią spokój, ciszę i bliskość przyrody z dala od miejskiego zgiełku, nie tracąc jednocześnie korzyści ...

Powierzchnia
92,20 m2
Cena za m2
8 123,64 zł
cena 749 000
mieszkanie na sprzedaż - Osielsko, Niemcz

Bydgoszcz, Osiedle Leśne
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7333

Piękny i wyjątkowy apartament w kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 46,13 m kw, położone blisko ścisłego centrum Bydgoszczy. Bardzo dobrze skomunikowane miejsce, idealne na inwestycje bądź do zamieszkania przez właściciela. Mieszkanie po generalnym remoncie. Ogrzewanie ...

Powierzchnia
46,13 m2
Cena za m2
9 213,09 zł
cena 425 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Osiedle Leśne

Bydgoszcz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7321

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: Tylko u nas zakupisz ekskluzywny apartament 3 pokojowy Z PIĘKNYM WIDOKIEM NA BRDĘ, znajdujący się w nowoczesnym wieżowcu RIVER TOWER.  Dzięki narożnemu położeniu mieszkanie jest bardzo jasne i słoneczne. Wystawa okien wschód-południe. Nietuzinkowa ...

Powierzchnia
69,50 m2
Piętro
7
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
15 093,53 zł
cena 1 049 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem