nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bydgoszcz, Wilczak

Bydgoszcz, Wilczak
mieszkanie na wynajem

NOV-MW-7535

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: Apartament 3-pokojowy z balkonem, znajdujący się w nowym kameralnym apartamentowcu z windą na osiedlu Wilczak. Pomieszczenia: 66,49 m2 - salon z aneksem kuchennym, - 2 sypialnie, - łazienka razem z WC, - garderoba, - ...

Powierzchnia
66,49 m2
Cena za m2
58,66 zł
cena 3 900
mieszkanie na wynajem - Bydgoszcz, Wilczak
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Fordon, Tatrzańskie

Bydgoszcz, Fordon, Tatrzańskie
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7533

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: Mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze - Fordon Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na loggię od strony zachodniej - sypialni od strony wschodniej - kuchni - łazienki - wc - przedpokoju Do mieszkania ...

Powierzchnia
48,45 m2
Cena za m2
8 049,54 zł
cena 390 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Fordon, Tatrzańskie
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Kapuściska

Bydgoszcz, Kapuściska
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7532

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: oferta tylko w naszym biurze. Kawalerkę w budynku z windą  - ul. Walecznych Kapuściska Lokal składa się z : - pokoju z wyjściem na balkon od strony zachodniej - 16,5 m2 - kuchni - łazienki z wc Do mieszkania ...

Powierzchnia
29,29 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
9 525,44 zł
cena 279 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Kapuściska
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Szwederowo

Bydgoszcz, Szwederowo
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7530

Polecamy do zakupu wyremontowane mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na ul. Chołoniewskiego , Szwederowo. Lokal znajduję się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.   Mieszkanie ma niezwykle wygodny rozkład: - salon 16 m2 - sypialnia 9 m2 - osobna kuchnia z oknem ...

Powierzchnia
42,00 m2
Cena za m2
10 690,48 zł
cena 449 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Szwederowo
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Fordon

Bydgoszcz, Fordon
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7528

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem na 1 piętrze - Fordon Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na balkon od strony zachodniej - 2 sypialni - kuchni - łazienki z wc - przedpokoju Do mieszkania przynależy ...

Powierzchnia
64,97 m2
Cena za m2
7 772,82 zł
cena 505 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Fordon
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Bielawy

Bydgoszcz, Bielawy
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7523

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: Kawalerka znajdująca się w bloku na osiedlu Bielawy, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 26 m2 - salon z aneksem kuchennym, - łazienka razem z WC, - balkon - brak, Do mieszkania przynależy piwnica pod schodami klatki (nisko), ...

Powierzchnia
26,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
11 730,77 zł
cena 305 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Bielawy
Kryteria wyszukiwania

rozumiem