Bydgoszcz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7300

Posiadamy w ofercie kilka mieszkań w ścisłym centrum Bydgoszczy. Mieszkania o powierzchni od 25 m2 do 41 m2 w cenie od 275.000. Wszystkie mieszkania po generalnym remoncie, kompleksowo wyposażone. Ze względu na lokalizację mieszkania idealnie nadają się jako inwestycja ...

Powierzchnia
25,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
11 000,00 zł
cena 275 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Centrum

Bydgoszcz, Bielawy
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7293

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: Mieszkanie 3-pokojowe, znajdujące się w kamienicy, w Dzielnicy Muzycznej, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 81 m2 - 3 pokoje, - kuchnia, - łazienka razem z WC, - korytarz, - balkon - brak, Do mieszkania przynależy duża ...

Powierzchnia
81,00 m2
Cena za m2
4 925,93 zł
cena 399 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Bielawy

Bydgoszcz, Fordon
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7277

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: Mieszkanie 3-pokojowe z  dużą loggią, znajdujące się na parterze budynku  na osiedlu Szybowników w Fordonie. Pomieszczenia: 64 m2 - salon - 25 m2 z wyjściem na słoneczną loggię - sypialnia - 11 m2 - sypialnia - 9 m2 - ...

Powierzchnia
64,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 125,00 zł
cena 520 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Fordon

Rypin
działka na sprzedaż

NOV-GS-7252

Na sprzedaż działka o powierzchni 6952 m2 położona przy ul. Warszawskiej w Rypinie. Nieruchomość świetnie zlokalizowana przy jednej z głównych ulic miasta co zapewnia doskonałą widoczność. Działka znajduję się  przy wyjeździe na drogę wojewódzką nr 560 w Rypinie. Możliwość ...

Powierzchnia
6 952,00 m2
Cena za m2
158,23 zł
cena 1 100 000
działka na sprzedaż - Rypin

Bydgoszcz, Glinki
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7243

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: Ładne i zadbane mieszkanie na pograniczu osiedli Glinki i Kapuściska.  Budynek z windą, świetnie zlokalizowany, w cichym i spokojnym miejscu. Idealne miejsce dla osób szukających komfortu, bezpieczeństwa oraz świetnej komunikacji ...

Powierzchnia
60,90 m2
Cena za m2
11 313,63 zł
cena 689 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Glinki

Nakło nad Notecią
działka na sprzedaż

NOV-GS-7226

Posiadamy w ofercie nieruchomość, która z pewnością zainteresuję niejednego inwestora.  Działka znakomicie się nadaje na budowę nowego budynku ( projekt na zdjęciach), jak i również można czerpać stałe zyski np. z paczkomatów oraz stacji zasilania pojazdów elektrycznych. Polecamy ...

Powierzchnia
115,00 m2
Cena za m2
1 043,48 zł
cena 120 000
działka na sprzedaż - Nakło nad Notecią
Kryteria wyszukiwania

rozumiem