Bydgoszcz, Fordon, Tatrzańskie
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7459

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, znajdujące się w bloku z 2003 r. na osiedlu Tatrzańskim, w Fordonie. Pomieszczenia: 50,55 m2 - salon, - sypialnia, - oddzielna kuchnia, - łazienka razem z WC, - przedpokój, - balkon ...

Powierzchnia
50,55 m2
Cena za m2
9 080,12 zł
cena 459 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Fordon, Tatrzańskie

Bydgoszcz, Centrum
lokal na wynajem

NOV-LW-7454

Posiadamy do wynajęcia lokal o przeznaczeniu biurowym lub usługowym, umiejscowiony w ścisłym centrum miasta, w prestiżowej lokalizacji na ul. Libelta. Ze względu na bliskie sąsiedztwo urzędów i innych placówek prawnych biuro świetnie sprawdzi się pod działalność ...

Powierzchnia
126,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
46,83 zł
cena 5 900
lokal na wynajem - Bydgoszcz, Centrum

Bydgoszcz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7448

Luksusowy apartament z widokiem na panoramę Bydgoszczy – komfort i styl w prestiżowej lokalizacji! Marzysz o mieszkaniu z zapierającym dech w piersiach widokiem na miasto? Szukasz eleganckiej przestrzeni, która łączy nowoczesność, funkcjonalność i wygodę? Ten wyjątkowy ...

Powierzchnia
60,00 m2
Piętro
9
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 833,17 zł
cena 589 990
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Centrum

Bydgoszcz, Górzyskowo
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7441

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem - Górzyskowo Lokal składa się z : - salonu z aneksem kuchennym 40m2 - 2 sypialni 10,86/13,75 m2 - łazienki z wc 8,9 m2 - przedpokoju Do mieszkania przynależy piwnica 2 m2. Budynek ...

Powierzchnia
82,16 m2
Cena za m2
9 116,24 zł
cena 748 990
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Górzyskowo

Bydgoszcz, Fordon
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7436

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, znajdujące się w bloku z 2014 r. na osiedlu Tereny Nadwiślańskie, w Fordonie. Pomieszczenia: 65 m2 - salon z aneksem kuchennym 25,02 m2, - 2 sypialnie po 10 m2, - łazienka razem z WC ...

Powierzchnia
65,00 m2
Cena za m2
10 615,38 zł
cena 690 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Fordon

Bydgoszcz, Fordon
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7434

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: Mieszkanie 2-pokojowe z loggią, znajdujące się na piątym piętrze jedenastopiętrowego budynku na osiedlu Bajka. Nowa winda od poziomu 0. Umowa na wyłączność. Pomieszczenia: 48,2m2 - salon 22 m2 - z wyjściem na loggię ...

Powierzchnia
48,22 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 548,73 zł
cena 364 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Fordon
Kryteria wyszukiwania

rozumiem