Nowa Wieś Wielka, Nowe Smolno
dom na sprzedaż

NOV-DS-7176

Polecamy do zakupu nieruchomość gruntową o powierzchni 3222 m², zabudowaną domem 145 m² (do kapitalnego remontu) oraz starą stodołą 110 m2. Całość daje ogromne możliwości adaptacyjne, rozbudowy lub podziału na osobne działki. Możliwość zakupu całości (dom + stodoła ...

Powierzchnia
145,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 222 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
2 493,10 zł
cena 361 500
dom na sprzedaż - Nowa Wieś Wielka, Nowe Smolno

Nowa Wieś Wielka, Nowe Smolno
dom na sprzedaż

NOV-DS-7175

Powierzchnia
145,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 000 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
1 148,28 zł
cena 166 500
dom na sprzedaż - Nowa Wieś Wielka, Nowe Smolno

Szubin (gw), Małe Rudy
działka na sprzedaż

NOV-GS-7118

Działka z linią brzegową o powierzchni 6069 m2 położona w miejscowości Małe Rudy obok Rynarzewa. Nieruchomość gruntowa położona 4 km od miejscowości Rynarzewo, od Władysławowa dzieli ją 4,5 km, najbliższe zabudowania znajdują się w odległości 100m. Niewątpliwym ...

Powierzchnia
6 069,00 m2
Cena za m2
57,67 zł
cena 350 000
działka na sprzedaż - Szubin (gw), Małe Rudy

Bydgoszcz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7093

3-pokojowe mieszkanie (~29m, ~24m, ~11m) + kuchnia (~8,5m), łazienka (~4m), korytarz (~5m), dodatkowy korytarz pomiędzy pokojami (~5m), spiżarka (~1,5m). Ogrzewanie gazowe piecem gazowym dwufunkcyjnym Wysokość pomieszczeń około 310cm Elewacja ...

Powierzchnia
88,50 m2
Cena za m2
5 638,42 zł
cena 499 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Centrum

Bydgoszcz, Szwederowo
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7080

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: Polecamy 4 pokojowe mieszkanie 133 m2 położone na 3 piętrze, czteropiętrowego piętrowego bloku  Szwederowo Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Idealne dla dużej rodziny. Budynek został wybudowany w 1997r. Mieszkanie ...

Powierzchnia
133,00 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 954,81 zł
cena 924 990
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Szwederowo

Bydgoszcz, Szwederowo
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7028

Piękny i wyjątkowy apartament w kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 30,94 m2, położone blisko ścisłego centrum Bydgoszczy. Bardzo dobrze skomunikowane miejsce, idealne na inwestycje bądź do zamieszkania przez właściciela. Powierzchnia mieszkania 30,94 m2, 1) ...

Powierzchnia
30,94 m2
Cena za m2
9 340,66 zł
cena 289 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Szwederowo
Kryteria wyszukiwania

rozumiem