nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bydgoszcz, Wilczak

Bydgoszcz, Wilczak
mieszkanie na wynajem

NOV-MW-7535

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: Apartament 3-pokojowy z balkonem, znajdujący się w nowym kameralnym apartamentowcu z windą na osiedlu Wilczak. Pomieszczenia: 66,49 m2 - salon z aneksem kuchennym, - 2 sypialnie, - łazienka razem z WC, - garderoba, - ...

Powierzchnia
66,49 m2
Cena za m2
58,66 zł
cena 3 900
mieszkanie na wynajem - Bydgoszcz, Wilczak
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Fordon, Tatrzańskie

Bydgoszcz, Fordon, Tatrzańskie
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7533

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: Mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze - Fordon Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na loggię od strony zachodniej - sypialni od strony wschodniej - kuchni - łazienki - wc - przedpokoju Do mieszkania ...

Powierzchnia
48,45 m2
Cena za m2
8 049,54 zł
cena 390 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Fordon, Tatrzańskie
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Kapuściska

Bydgoszcz, Kapuściska
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7532

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: oferta tylko w naszym biurze. Kawalerkę w budynku z windą  - ul. Walecznych Kapuściska Lokal składa się z : - pokoju z wyjściem na balkon od strony zachodniej - 16,5 m2 - kuchni - łazienki z wc Do mieszkania ...

Powierzchnia
29,29 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
9 525,44 zł
cena 279 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Kapuściska
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Szwederowo

Bydgoszcz, Szwederowo
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7530

Polecamy do zakupu wyremontowane mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na ul. Chołoniewskiego , Szwederowo. Lokal znajduję się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.   Mieszkanie ma niezwykle wygodny rozkład: - salon 16 m2 - sypialnia 9 m2 - osobna kuchnia z oknem ...

Powierzchnia
42,00 m2
Cena za m2
10 690,48 zł
cena 449 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Szwederowo
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Fordon

Bydgoszcz, Fordon
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7528

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem na 1 piętrze - Fordon Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na balkon od strony zachodniej - 2 sypialni - kuchni - łazienki z wc - przedpokoju Do mieszkania przynależy ...

Powierzchnia
64,97 m2
Cena za m2
7 772,82 zł
cena 505 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Fordon
nowa oferta
dom na sprzedaż - Białe Błota, Zielonka

Białe Błota, Zielonka
dom na sprzedaż

NOV-DS-7525

Komfortowy dom wolnostojący w sąsiedztwie pięknych terenów leśnych oraz nowo powstałych budynków mieszkalnych o powierzchni całkowitej 189 m2.  Prawdziwą ozdobę domu stanowi zadbany ogród z oczkiem wodnym, ciekawymi i dekoracyjnymi nasadzeniami oraz automatycznym ...

Powierzchnia
189,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
808 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 820,11 zł
cena 1 100 000
dom na sprzedaż - Białe Błota, Zielonka
Kryteria wyszukiwania

rozumiem