nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Kapuściska

Bydgoszcz, Kapuściska
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7512

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE!!! Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, znajdujące się na parterze budynku  na osiedlu Kapuściska Pomieszczenia: 48m2 - salon -  z wyjściem na słoneczny balkon - sypialnia  - sypialnia  - ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 937,29 zł
cena 428 990
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Kapuściska
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz, Wzgórze Wolności
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7511

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, znajdujące się na szóstym piętrze budynku na osiedlu Wzgórze Wolności, ul. Karpacka. Pomieszczenia: 48,2 m2 - salon - 16 m2 z wyjściem na balkon - sypialnia - 9 m2 - sypialnia - 6 m2 - ...

Powierzchnia
48,20 m2
Piętro
6
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 091,29 zł
cena 390 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Wzgórze Wolności
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Fordon

Bydgoszcz, Fordon
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7509

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na parterze - Fordon osiedle Bajka Lokal składa się z : -salonu z wyjściem na balkon od strony wschodniej - sypialni - kuchni - lazienki - wc - przedpokoju Do mieszkania ...

Powierzchnia
48,45 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 101,96 zł
cena 440 990
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Fordon
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Śródmieście

Bydgoszcz, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7508

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: Mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się w bloku na osiedlu Bocianowo, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 45 m2 - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka razem z WC, - przedpokój, - balkon - brak, Do mieszkania ...

Powierzchnia
45,00 m2
Cena za m2
6 644,44 zł
cena 299 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Śródmieście
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Fordon

Bydgoszcz, Fordon
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7504

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w budynku z windą - Fordon - Wyszogród Lokal składa się z : - pokoju z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon od strony zachodniej - sypialni 10m2 - łazienki z wc - przedpokoju Dodatkowo ...

Powierzchnia
40,74 m2
Cena za m2
12 248,16 zł
cena 498 990
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Fordon
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Osowa Góra

Bydgoszcz, Osowa Góra
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7501

Polecamy do zakupu mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na ul. Kormoranów, Osowa Góra. Lokal znajduję się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku wybudowanym w 1996 roku. Na sprzedaż nietuzinkowa nieruchomość - 4 pokojowe mieszkanie ulokowane 3 piętrze zadbanego bloku ...

Powierzchnia
140,00 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
3 356,43 zł
cena 469 900
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Osowa Góra
Kryteria wyszukiwania

rozumiem