Koronowo (gw), Morzewiec
dom na sprzedaż

NOV-DS-7396

Polecamy do zakupu dom położony w przepięknej i spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku. Bardzo dobra komunikacja, dojazd do Bydgoszczy w zaledwie 10 minut oraz szybki zjazd na drogę S5. Ponadto w bliskim sąsiedztwie szkoła, przedszkole, market itp. Dom wybudowany ...

Powierzchnia
160,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 100 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 181,25 zł
cena 829 000
dom na sprzedaż - Koronowo (gw), Morzewiec

Bydgoszcz, Osiedle Leśne
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7387

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: Mieszkanie 3-pokojowe znajdujące się w bloku, na osiedlu Leśnym, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 65 m2 - salon, - 2 sypialnie, - kuchnia, - łazienka razem z WC, - przedpokój, - balkon - brak Do mieszkania przynależy ...

Powierzchnia
65,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 830,77 zł
cena 639 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Osiedle Leśne

Bydgoszcz, Bartodzieje
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7385

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: Mieszkanie 5-pokojowe z balkonem, znajdujące się w wieżowcu na osiedlu Bartodzieje, w Bydgoszczy. Lokal o powierzchni 57 m2 składa się 5 niezależnych pokoi, aneksu kuchennego, łazienki z prysznicem oraz wc. Do mieszkania ...

Powierzchnia
57,00 m2
Piętro
10
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
7 526,32 zł
cena 429 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Bartodzieje

Bydgoszcz, Bartodzieje
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7380

POSIADAMY W OFERCIE KILKASET MIESZKAŃ W STANIE DEWELOPERSKIM W BYDGOSZCZY I W NAJBLIŻSZYCH OKOLICACH. ZADZWOŃ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!! Z PEWNOŚCIĄ ZNAJDZIEMY NIERUCHOMOŚĆ SPEŁNIAJĄCĄ TWOJE OCZEKIWANIE. NIE POBIERAMY PROWIZJI ZA POŚREDNICTWO ! Prezentowane ...

Powierzchnia
59,94 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 600,00 zł
cena 575 424
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Bartodzieje

Bydgoszcz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7379

POSIADAMY W OFERCIE KILKASET MIESZKAŃ W STANIE DEWELOPERSKIM W BYDGOSZCZY I W NAJBLIŻSZYCH OKOLICACH. ZADZWOŃ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!! Z PEWNOŚCIĄ ZNAJDZIEMY NIERUCHOMOŚĆ SPEŁNIAJĄCĄ TWOJE OCZEKIWANIE. NIE POBIERAMY PROWIZJI ZA POŚREDNICTWO ! Publikowane mieszkanie ...

Powierzchnia
76,34 m2
Piętro
5
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
10 000,00 zł
cena 763 400
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Centrum

Bydgoszcz, Wyżyny
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7378

POSIADAMY W OFERCIE KILKASET MIESZKAŃ W STANIE DEWELOPERSKIM W BYDGOSZCZY I W NAJBLIŻSZYCH OKOLICACH. ZADZWOŃ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!! Z PEWNOŚCIĄ ZNAJDZIEMY NIERUCHOMOŚĆ SPEŁNIAJĄCĄ TWOJE OCZEKIWANIE. NIE POBIERAMY PROWIZJI ZA POŚREDNICTWO ! Prezentowana ...

Powierzchnia
38,92 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 300,00 zł
cena 439 796
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Wyżyny
Kryteria wyszukiwania

rozumiem