nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Fordon

Bydgoszcz, Fordon
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7478

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: Kawalerkę na 1 piętrze z balkonem od strony południowej - Fordon Lokal składa się z : - pokoju z wyjściem na balkon od strony południowej - kuchni - łazienki z wc - przedpokoju Do mieszkania przynależy piwnica 3 m2.     ATUTY ...

Powierzchnia
37,52 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
7 995,74 zł
cena 300 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Fordon

Bydgoszcz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7473

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: Mieszkanie 3-pokojowe Z PIĘKNYM WIDOKIEM NA BRDĘ, znajdujące się na 12 piętrze, w nowym wieżowcu RIVER TOWER. Nietuzinkowa oferta do zamieszkania, jak również idealne miejsce pod inwestycję.  Lokal jest słoneczny, zadbany, ...

Powierzchnia
69,00 m2
Piętro
12
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
16 739,13 zł
cena 1 155 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Centrum

Bydgoszcz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7471

Prezentowane mieszkanie ma 38,1m2, jest po generalnym remoncie ( wszystkie nowe instalacje ) i znajduje się na 3 piętrze w zrewitalizowanej kamienicy. Mieszkanie 2 -pokojowe, wyposażone w kuchnię 'na wymiar' wraz z pełnym wyposażeniem ( lodówka, piekarnik, ...

Powierzchnia
38,10 m2
Cena za m2
11 000,00 zł
cena 419 100
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Centrum

Bydgoszcz, Fordon, Tatrzańskie
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7459

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, znajdujące się w bloku z 2003 r. na osiedlu Tatrzańskim, w Fordonie. Pomieszczenia: 50,55 m2 - salon, - sypialnia, - oddzielna kuchnia, - łazienka razem z WC, - przedpokój, - balkon ...

Powierzchnia
50,55 m2
Cena za m2
9 080,12 zł
cena 459 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Fordon, Tatrzańskie

Bydgoszcz, Centrum
lokal na wynajem

NOV-LW-7454

Posiadamy do wynajęcia lokal o przeznaczeniu biurowym lub usługowym, umiejscowiony w ścisłym centrum miasta, w prestiżowej lokalizacji na ul. Libelta. Ze względu na bliskie sąsiedztwo urzędów i innych placówek prawnych biuro świetnie sprawdzi się pod działalność ...

Powierzchnia
126,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
46,83 zł
cena 5 900
lokal na wynajem - Bydgoszcz, Centrum

Bydgoszcz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7448

Luksusowy apartament z widokiem na panoramę Bydgoszczy – komfort i styl w prestiżowej lokalizacji! Marzysz o mieszkaniu z zapierającym dech w piersiach widokiem na miasto? Szukasz eleganckiej przestrzeni, która łączy nowoczesność, funkcjonalność i wygodę? Ten wyjątkowy ...

Powierzchnia
60,00 m2
Piętro
9
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 833,17 zł
cena 589 990
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem