Bydgoszcz, Osowa Góra
działka na sprzedaż

NOV-GS-6931

Na sprzedaż dwie działki inwestycyjne - o łącznej powierzchni 17 797 m2 1) dz. 12/5 o powierzchni 0,8394 ha 2) dz. 11/3 o powierzchni 0,9403 ha zlokalizowane w przemysłowo-usługowej części Bydgoszczy – Osowa Góra. Najbliższe otoczenie stanowią nieruchomości ...

Powierzchnia
17 797,00 m2
Cena za m2
300,00 zł
cena 5 339 100
działka na sprzedaż - Bydgoszcz, Osowa Góra

Bydgoszcz, Szwederowo
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-6929

  JEŚLI szukasz funkcjonalnego mieszkania z ogrzewaniem miejskim, z dużą ilością miejsca do przechowywania, w budynku z widną, a do tego w pobliżu terenów zielonych – koniecznie zapoznaj się z poniższą ofertą. Być może to jest właśnie to, czego szukasz! Do sprzedania ...

Powierzchnia
74,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
11 148,65 zł
cena 825 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Szwederowo

Bydgoszcz, Glinki
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-6611

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,71 m², zlokalizowane na drugim piętrze nowo wybudowanego bloku z 2023 roku na osiedlu Glinki w Bydgoszczy. Opis nieruchomości: Lokalizacja: Osiedle Glinki, ul. Glinki, Bydgoszcz. Powierzchnia: 33,71 ...

Powierzchnia
33,71 m2
Cena za m2
12 904,18 zł
cena 435 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Glinki

Bydgoszcz, Bartodzieje
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-6568

Oferta sprzedaży lokalu mieszkalnego  przy ul. Fordońskiej w Bydgoszczy, o powierzchni 56,2 m2, w bloku z cegły z 1991 roku. Blok odnowiony, ocieplony z pełna infrastrukturą miejską. W skład mieszkania wchodzą: - 2 pokoje około 23 i 12 m2. - przedpokój ok. 6 ...

Powierzchnia
56,20 m2
Cena za m2
7 829,18 zł
cena 440 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Bartodzieje

Bydgoszcz, Bielawy
dom na sprzedaż

NOV-DS-6449

Polecamy do zakupu gruntownie wyremontowany obiekt na Bielawach. Obiekt po remoncie składa się z 19 mieszkań. Wszystkie mieszkania odświeżone, nowe kuchnie, łazienki i umeblowanie.    Część zewnętrzna: - Odświeżona elewacja. - Nowa papa na całości ...

Powierzchnia
700,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
800 m²
Pokoje
20 pokoi
Cena za m2
5 271,43 zł
cena 3 690 000
dom na sprzedaż - Bydgoszcz, Bielawy

Szubin (gw), Żurczyn
dom na sprzedaż

NOV-DS-6291

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki ROD w miejscowości Żurczyn gmina Szubin. ROD Nad Notecią. Działka ma powierzchnię ok 350 m2. Teren działki bardzo zadbany, na działce liczne nasadzenia i urocze oczko wodne. Na działce znajduje się domek letniskowy murowany ...

Powierzchnia
40,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
350 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
2 975,00 zł
cena 119 000
dom na sprzedaż - Szubin (gw), Żurczyn
Kryteria wyszukiwania

rozumiem