nowa oferta
dom na sprzedaż - Bydgoszcz, Jary

Bydgoszcz, Jary
dom na sprzedaż

NOV-DS-7481

Solidnie wybudowany i zadbany wolnostojący dom w Bydgoszczy, na osiedlu Jary szuka nowych właścicieli. Nieruchomość w doskonałej i cenionej lokalizacji. Idealnie nadaje się do zamieszkania dla rodziny wielopokoleniowej lub na prowadzenie działalności gospodarczej. Nieruchomość ...

Powierzchnia
267,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
433 m²
Pokoje
8 pokoi
Cena za m2
3 554,31 zł
cena 949 000
dom na sprzedaż - Bydgoszcz, Jary
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Centrum

Bydgoszcz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7473

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: Mieszkanie 3-pokojowe Z PIĘKNYM WIDOKIEM NA BRDĘ, znajdujące się na 12 piętrze, w nowym wieżowcu RIVER TOWER. Nietuzinkowa oferta do zamieszkania, jak również idealne miejsce pod inwestycję.  Lokal jest słoneczny, zadbany, ...

Powierzchnia
69,00 m2
Piętro
12
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
16 739,13 zł
cena 1 155 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Centrum

Bydgoszcz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7471

Prezentowane mieszkanie ma 38,1m2, jest po generalnym remoncie ( wszystkie nowe instalacje ) i znajduje się na 3 piętrze w zrewitalizowanej kamienicy. Mieszkanie 2 -pokojowe, wyposażone w kuchnię 'na wymiar' wraz z pełnym wyposażeniem ( lodówka, piekarnik, ...

Powierzchnia
38,10 m2
Cena za m2
11 000,00 zł
cena 419 100
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Centrum

Bydgoszcz, Centrum
lokal na wynajem

NOV-LW-7454

Posiadamy do wynajęcia lokal o przeznaczeniu biurowym lub usługowym, umiejscowiony w ścisłym centrum miasta, w prestiżowej lokalizacji na ul. Libelta. Ze względu na bliskie sąsiedztwo urzędów i innych placówek prawnych biuro świetnie sprawdzi się pod działalność ...

Powierzchnia
126,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
46,83 zł
cena 5 900
lokal na wynajem - Bydgoszcz, Centrum

Bydgoszcz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7448

Luksusowy apartament z widokiem na panoramę Bydgoszczy – komfort i styl w prestiżowej lokalizacji! Marzysz o mieszkaniu z zapierającym dech w piersiach widokiem na miasto? Szukasz eleganckiej przestrzeni, która łączy nowoczesność, funkcjonalność i wygodę? Ten wyjątkowy ...

Powierzchnia
60,00 m2
Piętro
9
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 833,17 zł
cena 589 990
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Centrum

Bydgoszcz, Fordon
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7434

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: Mieszkanie 2-pokojowe z loggią, znajdujące się na piątym piętrze jedenastopiętrowego budynku na osiedlu Bajka. Nowa winda od poziomu 0. Umowa na wyłączność. Pomieszczenia: 48,2m2 - salon 22 m2 - z wyjściem na loggię ...

Powierzchnia
48,22 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 548,73 zł
cena 364 000