nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz, Wzgórze Wolności
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7511

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, znajdujące się na szóstym piętrze budynku na osiedlu Wzgórze Wolności, ul. Karpacka. Pomieszczenia: 48,2 m2 - salon - 16 m2 z wyjściem na balkon - sypialnia - 9 m2 - sypialnia - 6 m2 - ...

Powierzchnia
48,20 m2
Piętro
6
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 091,29 zł
cena 390 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Wzgórze Wolności
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Osowa Góra

Bydgoszcz, Osowa Góra
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7501

Polecamy do zakupu mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na ul. Kormoranów, Osowa Góra. Lokal znajduję się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku wybudowanym w 1996 roku. Na sprzedaż nietuzinkowa nieruchomość - 4 pokojowe mieszkanie ulokowane 3 piętrze zadbanego bloku ...

Powierzchnia
140,00 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
3 356,43 zł
cena 469 900
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Osowa Góra
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Bielawy

Bydgoszcz, Bielawy
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7493

Polecamy do zakupu wyremontowane mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na ul. Powstańców Wlkp.,  Bielawy. Lokal znajduję się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku. Mieszkanie ma niezwykle wygodny rozkład: Pokój 1 - 19 m2 -wystawa okien wschodnia Pokój 2- 12 m2-wystawa ...

Powierzchnia
49,96 m2
Cena za m2
9 787,83 zł
cena 489 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Bielawy
nowa oferta
lokal na wynajem - Bydgoszcz, Centrum

Bydgoszcz, Centrum
lokal na wynajem

NOV-LW-7485

Posiadamy do wynajęcia komfortowe biura w samym sercu Bydgoszczy,  na Starym Rynku – powierzchnie od 186 m² do 625 m². Piękna i reprezentatywna kamienica. Budynek z windą. Prezentowany lokal o powierzchni 248 m², usytuowany jest czwartym piętrze. Metraże możemy ...

Powierzchnia
248,00 m2
Piętro
4
Cena za m2
65,00 zł
cena 16 120
lokal na wynajem - Bydgoszcz, Centrum
nowa oferta
lokal na wynajem - Bydgoszcz, Centrum

Bydgoszcz, Centrum
lokal na wynajem

NOV-LW-7484

Posiadamy do wynajęcia komfortowe biura w samym sercu Bydgoszczy,  na Starym Rynku – powierzchnie od 186 m² do 625 m². Piękna i reprezentatywna kamienica. Budynek z windą. Prezentowany lokal o powierzchni 186 m², usytuowany jest trzecim piętrze. Metraże możemy ...

Powierzchnia
186,00 m2
Piętro
3
Cena za m2
65,00 zł
cena 12 090
lokal na wynajem - Bydgoszcz, Centrum
nowa oferta
lokal na wynajem - Bydgoszcz, Centrum

Bydgoszcz, Centrum
lokal na wynajem

NOV-LW-7483

Posiadamy do wynajęcia komfortowe biura w samym sercu Bydgoszczy,  na Starym Rynku – powierzchnie od 186 m² do 625 m². Piękna i reprezentatywna kamienica. Budynek z windą. Prezentowany lokal o powierzchni 190,4 m², usytuowany jest drugim piętrze. Metraże możemy ...

Powierzchnia
190,40 m2
Piętro
2
Cena za m2
65,00 zł
cena 12 376