nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Kapuściska

Bydgoszcz, Kapuściska
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7512

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE!!! Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, znajdujące się na parterze budynku  na osiedlu Kapuściska Pomieszczenia: 48m2 - salon -  z wyjściem na słoneczny balkon - sypialnia  - sypialnia  - ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 937,29 zł
cena 428 990
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Kapuściska
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Fordon

Bydgoszcz, Fordon
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7509

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na parterze - Fordon osiedle Bajka Lokal składa się z : -salonu z wyjściem na balkon od strony wschodniej - sypialni - kuchni - lazienki - wc - przedpokoju Do mieszkania ...

Powierzchnia
48,45 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 101,96 zł
cena 440 990

mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7504

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w budynku z windą - Fordon - Wyszogród Lokal składa się z : - pokoju z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon od strony zachodniej - sypialni 10m2 - łazienki z wc - przedpokoju Dodatkowo ...

Powierzchnia
40,74 m2
Cena za m2
12 248,16 zł
cena 498 990
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Fordon
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Wyżyny

Bydgoszcz, Wyżyny
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7500

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: Mieszkanie 2 pokojowe na parterze - Wyżyny Lokal składa się z : - salonu od strony zachodniej 17m2 - sypialni 7 m2 - kuchni 8 m2 - łazienki z wc - przedpokoju Do mieszkania przynależy piwnica 5 m2. Budynkiem ...

Powierzchnia
38,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 262,89 zł
cena 389 990
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Wyżyny
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Fordon

Bydgoszcz, Fordon
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7494

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: Mieszkanie 2 pokojowe w budynku z windą, balkonem - Fordon Lokal składa się z : - salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon od strony zachodniej - 20,71 m2 - sypialni - 10m2 - łazienki z wc - 4,5m2 - przedpokoju Dodatkowo ...

Powierzchnia
40,17 m2
Cena za m2
13 442,62 zł
cena 539 990
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Fordon
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Centrum

Bydgoszcz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7490

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na parterze - Centrum Lokal składa się z: - salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon - sypialni - łazienki z wc - przedpokoju Istnieje możliwość zakupu komórki lokatorskiej ...

Powierzchnia
49,00 m2
Piętro
niski parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 816,12 zł
cena 578 990
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Centrum