nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Fordon, Tatrzańskie

Bydgoszcz, Fordon, Tatrzańskie
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7533

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: Mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze - Fordon Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na loggię od strony zachodniej - sypialni od strony wschodniej - kuchni - łazienki - wc - przedpokoju Do mieszkania ...

Powierzchnia
48,45 m2
Cena za m2
8 049,54 zł
cena 390 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Fordon, Tatrzańskie
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Kapuściska

Bydgoszcz, Kapuściska
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7532

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: oferta tylko w naszym biurze. Kawalerkę w budynku z windą  - ul. Walecznych Kapuściska Lokal składa się z : - pokoju z wyjściem na balkon od strony zachodniej - 16,5 m2 - kuchni - łazienki z wc Do mieszkania ...

Powierzchnia
29,29 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
9 525,44 zł
cena 279 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Kapuściska
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Fordon

Bydgoszcz, Fordon
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7528

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem na 1 piętrze - Fordon Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na balkon od strony zachodniej - 2 sypialni - kuchni - łazienki z wc - przedpokoju Do mieszkania przynależy ...

Powierzchnia
64,97 m2
Cena za m2
7 695,71 zł
cena 499 990

mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7509

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na parterze - Fordon osiedle Bajka Lokal składa się z : -salonu z wyjściem na balkon od strony wschodniej - sypialni - kuchni - lazienki - wc - przedpokoju Do mieszkania ...

Powierzchnia
48,45 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 101,96 zł
cena 440 990
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Fordon
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Centrum

Bydgoszcz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7507

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE!! Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w budynku z windą - ul. Naruszewicza Lokal składa się z : - pokoju z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon od strony południowej - sypialni - łazienki ...

Powierzchnia
34,31 m2
Cena za m2
15 709,41 zł
cena 538 990
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Fordon

Bydgoszcz, Fordon
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7504

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w budynku z windą - Fordon - Wyszogród Lokal składa się z : - pokoju z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon od strony zachodniej - sypialni 10m2 - łazienki z wc - przedpokoju Dodatkowo ...

Powierzchnia
40,74 m2
Cena za m2
11 757,24 zł
cena 478 990