nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Fordon

Bydgoszcz, Fordon
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7494

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: Mieszkanie 2 pokojowe w budynku z windą, balkonem - Fordon Lokal składa się z : - salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon od strony zachodniej - 20,71 m2 - sypialni - 10m2 - łazienki z wc - 4,5m2 - przedpokoju Dodatkowo ...

Powierzchnia
40,17 m2
Cena za m2
13 442,62 zł
cena 539 990
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Fordon
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Bielawy

Bydgoszcz, Bielawy
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7493

Polecamy do zakupu wyremontowane mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na ul. Powstańców Wlkp.,  Bielawy. Lokal znajduję się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku. Mieszkanie ma niezwykle wygodny rozkład: Pokój 1 - 19 m2 -wystawa okien wschodnia Pokój 2- 12 m2-wystawa ...

Powierzchnia
49,96 m2
Cena za m2
9 787,83 zł
cena 489 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Bielawy
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Centrum

Bydgoszcz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7490

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na parterze - Centrum Lokal składa się z: - salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon - sypialni - łazienki z wc - przedpokoju Istnieje możliwość zakupu komórki lokatorskiej ...

Powierzchnia
49,00 m2
Piętro
niski parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 816,12 zł
cena 578 990
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Bielawy

Bydgoszcz, Bielawy
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7489

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: Mieszkanie 3 pokojowe na 1 piętrze w odrestaurowanej kamienicy - Sielanka Lokal składa się z : - salonu od strony wschodniej - 22 m2 - 2 pokoi od strony zachodniej  - 13/15 m2 - kuchnia - 9 m2 - łazienki z wc - ...

Powierzchnia
63,40 m2
Cena za m2
8 059,78 zł
cena 510 990
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Bielawy
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Wyżyny

Bydgoszcz, Wyżyny
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7488

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, znajdujące się w bloku z 2017 r. na osiedlu Wyżyny, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 55,95 m2 - salon z aneksem kuchennym 25,02 m2, - 2 pokoje 11,03 i 9,69 m2, - łazienka razem z WC 4,16 ...

Powierzchnia
55,95 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 705,99 zł
cena 599 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Wyżyny
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz, Wzgórze Wolności
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7487

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, znajdujące się w wieżowcu na osiedlu Wzgórze Wolności, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 57 m2 - salon, - 2 sypialnie, - oddzielna kuchnia, - łazienka, - osobno WC, - przedpokój, - balkon ...

Powierzchnia
55,40 m2
Piętro
8
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 213,00 zł
cena 455 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Wzgórze Wolności
Kryteria wyszukiwania

rozumiem