10 690,48 zł/m2 cena: 449 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Polecamy do zakupu wyremontowane mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na ul. Chołoniewskiego , Szwederowo. Lokal znajduję się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.

 

Mieszkanie ma niezwykle wygodny rozkład:
- salon 16 m2
- sypialnia 9 m2
- osobna kuchnia z oknem 7 m2
- duża łazienka z prysznicem i odpływem liniowym,
- wc
- funkcjonalny przedpokój z miejscem na dużą szafę.

Lokal po generalnym remoncie, który obejmował:

- całkowitą wymianę instalacji: elektrycznej oraz wod-kan,
- wymianę grzejników,
- generalny remont i wykończenie kuchni i łazienki,
- położenie płytek, nowa armatura,
- położenie nowych podłóg, 
- położenie gładzi na ścianach oraz malowanie;
- wymianę stolarki drzwiowej wewnętrznej (drzwi + ościeżnice)
- wymianę drzwi zewnętrznych (wysokiej jakości drzwi antywłamaniowe)

Lokal jest w czasie remontu. Zakończenie prac 30 czerwca. Zdjęcia ukazują poprzednie realizacje inwestora.
Bardzo dobra lokalizacja i przyjazna infrastruktura: blisko dyskonty, poczta, przystanek autobusowy i tramwajowy, przychodnia, szkoły i przedszkola.

Więcej informacji udzielę telefonicznie oraz przy prezentacji.
ZAPRASZAMY.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty NOV-MS-7530
Powierzchnia 42,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 2
Rodzaj budynku blok
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu bardzo dobry
Mies. czynsz admin. 550 PLN

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Bydgoszcz, Szwederowo
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7433

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: Mieszkanie 3 pokojowe na 2 piętrze z balkonem - Szwederowo Lokal składa się z : - salonu z otwarta kuchnią - 2 pokoi - łazienki z wc - przedpokoju Do mieszkania przynależy piwnica 4,35 m2. Budynkiem Zarządza ...

Powierzchnia
81,60 m2
Cena za m2
6 923,90 zł
cena 564 990
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Szwederowo

Bydgoszcz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-5045

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: 2 KAWALERKI UMEBLOWANE W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI - CENTRUM   Dwie wykończone kawalerki (już wynajęte dające zwrot w wysokości 2500 łącznie). Oba mieszkania znajdują się w zabytkowej odrestaurowywanej kamienicy (remont ciągle ...

Powierzchnia
41,00 m2
Cena za m2
8 536,59 zł
cena 350 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Centrum

Bydgoszcz, Fordon, Bajka
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-5891

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: Mieszkanie 2-pokojowe z loggią, znajdujące się na ósmym piętrze jedenastopiętrowego budynku na osiedlu Bajka. Pomieszczenia: 48m2 - salon - z wyjściem na loggię od strony wschodniej - sypialnia - kuchnia - łazienka  - ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
8
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 875,00 zł
cena 330 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Fordon, Bajka

Bydgoszcz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-6073

Piękny i wyjątkowy apartament w kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 46 m kw, położone blisko ścisłego centrum Bydgoszczy. Tylko 300 m do wyspy młyńskiej ! Bardzo dobrze skomunikowane miejsce, idealne na inwestycje bądź do zamieszkania przez właściciela. Mieszkanie ...

Powierzchnia
46,00 m2
Cena za m2
9 128,26 zł
cena 419 900
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Centrum