7 627,12 zł/m2 cena: 360 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA:

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, znajdujące się w wieżowcu na osiedlu Bartodzieje, w Bydgoszczy.

Lokal o powierzchni 47,2 m2 składa się 3 niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z wanną oraz wc, garderoby oraz przedpokoju. Mieszkanie w stanie do remontu. W budynku wymienione zostały instalacje wodno-kanalizacyjne, okna PCV.

Do mieszkania przynależy piwnica.

Na klatce schodowej 2 windy, w tym jedna od poziomu 0.

Ze względu na swój układ mieszkanie znakomicie spełni się jako gotowa inwestycja dla klienta chcącego czerpać dochód z najmu. Dzięki podziałowi lokalu na 3 niezależnych pokoi z powodzeniem można je wynajmować studentom, jak i pracownikom. 

Piękny widok  z balkonu!

Parking na szlaban, wyłącznie dla mieszkańców budynku!

Świetna lokalizacja! Nieruchomość znajduje się przy akwenie wodnym Balaton. W pobliżu znajdują się sklepy, restauracje, przystanki komunikacji miejskiej oraz liczne miejsca rekreacyjne.

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania umowy o pośrednictwo w kupnie.

Prowizja jest uzgadniania indywidualnie.

Więcej informacji udzielę telefonicznie oraz przy prezentacji.
ZAPRASZAMY!

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty NOV-MS-7517
Powierzchnia 47,20 m²
Powierzchnia użytkowa 47,20 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 7
Rodzaj budynku wieżowiec
Technologia budowlana płyta
Liczba pięter w budynku 11
Piwnica 2,00 m²
Mies. czynsz admin. 600 PLN

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Bydgoszcz, Bartodzieje
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-6568

Oferta sprzedaży lokalu mieszkalnego  przy ul. Fordońskiej w Bydgoszczy, o powierzchni 56,2 m2, w bloku z cegły z 1991 roku. Blok odnowiony, ocieplony z pełna infrastrukturą miejską. W skład mieszkania wchodzą: - 2 pokoje około 23 i 12 m2. - przedpokój ok. 6 ...

Powierzchnia
56,20 m2
Cena za m2
7 829,18 zł
cena 440 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Bartodzieje

Bydgoszcz, Bartodzieje
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7385

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: Mieszkanie 5-pokojowe z balkonem, znajdujące się w wieżowcu na osiedlu Bartodzieje, w Bydgoszczy. Lokal o powierzchni 57 m2 składa się 5 niezależnych pokoi, aneksu kuchennego, łazienki z prysznicem oraz wc. Do mieszkania ...

Powierzchnia
57,00 m2
Piętro
10
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
7 526,32 zł
cena 429 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Bartodzieje

Bydgoszcz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-5045

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: 2 KAWALERKI UMEBLOWANE W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI - CENTRUM   Dwie wykończone kawalerki (już wynajęte dające zwrot w wysokości 2500 łącznie). Oba mieszkania znajdują się w zabytkowej odrestaurowywanej kamienicy (remont ciągle ...

Powierzchnia
41,00 m2
Cena za m2
8 536,59 zł
cena 350 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Centrum

Bydgoszcz, Okole
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-5195

Mieszkanie po generalnym remoncie. Wysoki standard wykończenia. Powierzchnia po podłodze 74m2 Powierzchnia użytkowa 38m2   Na sprzedaż wyremontowane, trzypokojowe mieszkanie poddaszowe, położone w odrestaurowanej kamienicy przy Kanale Bydgoskim na Okolu. ...

Powierzchnia
74,00 m2
Cena za m2
3 905,41 zł
cena 289 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Okole