nowa oferta
10 102,45 zł/m2 cena: 355 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA:

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, znajdujące się w bloku na osiedlu Wyżyny, w Bydgoszczy.

Pomieszczenia: 35,14 m2

- salon,
- sypialnia,
- oddzielna kuchnia,
- łazienka razem z WC,
- przedpokój,
- balkon - JEST,

Do mieszkania przynależy piwnica.

Dwustronne, jasne dwupokojowe mieszkanie w czteropiętrowym bloku, na czwartym piętrze. Mieszkanie posiada 2 niezależne pokoje, w tym salon z wyjściem na balkon, sypialnię, oddzielną kuchnię, łazienkę razem z WC, przedpokój.

Mieszkanie po remoncie, zieleń za oknem, bardzo ładna klatka schodowa.

Ogólnodostępny parking przy budynku.

Rewelacyjna lokalizacja!

Więcej informacji udzielę telefonicznie oraz przy prezentacji.
ZAPRASZAMY!

*Współpracujemy z biurami notarialnymi, które oferują wsparcie formalno-prawne oraz z doradcami finansowymi, którzy bezpłatnie przedstawią najkorzystniejsze warunki kredytu hipotecznego, indywidualnie dopasowanego do Państwa potrzeb. 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty NOV-MS-7516
Powierzchnia 35,14 m²
Powierzchnia użytkowa 35,14 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 4
Rodzaj budynku blok
Liczba pięter w budynku 4

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Bydgoszcz, Wyżyny
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7378

POSIADAMY W OFERCIE KILKASET MIESZKAŃ W STANIE DEWELOPERSKIM W BYDGOSZCZY I W NAJBLIŻSZYCH OKOLICACH. ZADZWOŃ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!! Z PEWNOŚCIĄ ZNAJDZIEMY NIERUCHOMOŚĆ SPEŁNIAJĄCĄ TWOJE OCZEKIWANIE. NIE POBIERAMY PROWIZJI ZA POŚREDNICTWO ! Prezentowana ...

Powierzchnia
38,92 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 300,00 zł
cena 439 796
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Wyżyny
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Wyżyny

Bydgoszcz, Wyżyny
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-7500

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: Mieszkanie 2 pokojowe na parterze - Wyżyny Lokal składa się z : - salonu od strony zachodniej 17m2 - sypialni 7 m2 - kuchni 8 m2 - łazienki z wc - przedpokoju Do mieszkania przynależy piwnica 5 m2. Budynkiem ...

Powierzchnia
38,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 262,89 zł
cena 389 990
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Wyżyny

Bydgoszcz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-5045

NOVATOR CENTRUM NIERUCHOMOŚCI POLECA: 2 KAWALERKI UMEBLOWANE W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI - CENTRUM   Dwie wykończone kawalerki (już wynajęte dające zwrot w wysokości 2500 łącznie). Oba mieszkania znajdują się w zabytkowej odrestaurowywanej kamienicy (remont ciągle ...

Powierzchnia
41,00 m2
Cena za m2
8 536,59 zł
cena 350 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Centrum

Bydgoszcz, Okole
mieszkanie na sprzedaż

NOV-MS-5195

Mieszkanie po generalnym remoncie. Wysoki standard wykończenia. Powierzchnia po podłodze 74m2 Powierzchnia użytkowa 38m2   Na sprzedaż wyremontowane, trzypokojowe mieszkanie poddaszowe, położone w odrestaurowanej kamienicy przy Kanale Bydgoskim na Okolu. ...

Powierzchnia
74,00 m2
Cena za m2
3 905,41 zł
cena 289 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Okole